Milani cakton numrat, ja kush e merr 10-shin – Lajmi.net
Milani cakton numrat, ja kush e merr 10-shin
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:45, 12 August 2017
Milani ka zyrtarizuar sot numrat e fanellave për sezonin e ri futbollistik.

Kuqezinjtë kanë vendosur që numrin 10 t’ia besojnë përforcimit të ri në merkato, mesfushorit turk Hakan Çalhanollu. Frenk Kesi do të mbajë mbi shpatulla numrin 79, Rikardo Rodrigez numrin 68, Lukas Bilja numrin 21, Mateo Muzakio numrin 22, Andre Silva numrin 9 dhe kapiteni Leonardo Bonuçi numrin 19.

 Lista e numrave të fanellave të Milanit

2 – Davide Kalabria

4 – Hoze Mauri

5 – Xhakomo Bonaventura

8 – Suso

9 – Andre Silva

10 – Hakan Çalhanollu

11 – Fabio Borini

12 – Andrea Konti

13 – Alesio Romanjoli

15 – Gustavo Gomez

17 – Kristian Zapata

18 – Rikardo Montolivo

19 – Leonardo Bonuçi

20 – Ignacio Abate

21 – Lukas Bilja

22 – Mateo Muzakio

23 – Hoze Sosa

29 – Gabriel Paleta

30 – Marko Storari

31 – Luka Antoneli

45 – Nikolo Zanelato

46 – Mateo Gabia

63 – Patrik Kutrone

68 – Rikardo Rodrigez

70 – Karlos Baka

73 – Manuel Lokateli

75 – Alesandro Guarnone

79 – Frenk Kesi

90 – Antonio Donaruma

94 – Mbaje Niang

99 – Xhanluixhi Donaruma

 

Fjalët kyçe: A.C Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Berry Rush