Milan transferon top sulmuesin e Evropës për 70 milionë euro (FOTO) – Lajmi.net
Milan transferon top sulmuesin e Evropës për 70 milionë euro (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 11:32, 17 March 2017
Milan kërkon një përforcim të madh nga Premierliga.

Milan është i gatshëm të transferojë sulmuesin e Evertonit, Romelu Lukaku.

Tabloidi britanik “The Sun” raporton se drejtuesit e “Rossonerëve” janë në kontakt me menaxherin Mino Raiola për transferimin e reprezentuesit belg në San Siro.

Lukaku ka shprehur pakënaqësinë e tij në Everton, përcjell “lajmi.net”.

Por, për blerjen e tij Milan duhet të paguajë rreth 70 milionë euro. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Everton, Milan, Romelu Lukaku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master