Milan transferon sulmuesin e Barcelonës? (FOTO) – Lajmi.net
Milan transferon sulmuesin e Barcelonës? (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 11:55, 14 March 2017
Milanit ka shfaqur interesim që ta transferoj sulmuesin e Barcelonës, i huazuar te Fiorentina, Cristian Tello.

Milan është i interesuar për transferimin e sulmuesit të Barcelonës, Cristian Tello, i huazuar te Fiorentina, raportojnë mediat italiane.

Tello ka kontratë me Barcelonën deri në verën e vitit 2018, por është i  huazuar te Fiorentina deri në fundi të sezonit.

Tello kishte debutuar me Barcelonën në vitin 2011.

Ai ka luajtur 59 ndeshje me katalunasit derisa ka shënuar vetëm 11 gola, përcjell “lajmi.net”.

Para Fiorentinës, spanjolli ishte i huazuar te Porto. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble