Milan transferon një prej sulmuesve më të mirë në Evropë (FOTO) – Lajmi.net
Milan transferon një prej sulmuesve më të mirë në Evropë (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 8:23, 15 March 2017
Milan është në përpjekje të realizojë një përforcim të madh nga Premierliga.

Milan është në përfundim të procesit të shitjes së klubit.

Dhe, me ardhjen e pronarëve të rinj priten investime të reja në ekip.

Sipas medieve italiane, përforcimi i madh i “Rossonerëve” mund të jetë sulmuesi i Evertonit, Romelu Lukaku, përcjell “lajmi.net”.

Reprezentuesi belg kushton 80 milionë euro dhe në të kaluarën është përmendur si objektiv i shumë klubeve të mëdha evropiane. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Everton, Milan, Romelu Lukaku

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3