Milan transferon një prej sulmuesve më të mirë në Evropë (FOTO) – Lajmi.net
Milan transferon një prej sulmuesve më të mirë në Evropë (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 9:01, 17 May 2017
Milan kërkon transferimin e një sulmuesi të madh nga Serie A.

Andrea Belotti mund të largohet nga Torino, pas përfundimit të këtij sezoni.

Sulmuesi italian prapë ka ofertë që të mbetet në Serie A.

Sipas mediave italiane, “Rossonerët” janë të gatshëm ta tentojnë transferimin e tij në San Siro, përcjell “lajmi.net”.

Por, ekziston një problem. Belotti në kontratën e tij në Torino ka të përfshirë një dëmshpërblim me vlerë prej 100 milionë euro. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Andrea Belotti, Milan, Torino

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool