Milan prezanton fanellën e re për sezonin 2017/18 (FOTO) – Lajmi.net
Milan prezanton fanellën e re për sezonin 2017/18 (FOTO)
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:40, 19 May 2017
Milan ka prezantuar fanellën e re për edicionin e ardhshëm 2017/18.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown