Milan pranon lajm të tmerrshëm lidhur me Biglian – Lajmi.net
Milan pranon lajm të tmerrshëm lidhur me Biglian
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 23:39, 8 November 2018
Pas barazimit me Real Betis dhe humbjes së pozitës së dytë në grup, Milan ka pranuar edhe një lajm të keq.

Ylli i skuadrës, Lucas Biglia, ka pësuar një lëndim i cili pritet ta mbajë jashtë fushave diku rreth katër muaj.

“Operacioni është kryer sot në Finlandë nga profesor Sakari Oravam, në prezencën e doktorit të klubit Stefano Mazzoni, ishte i suksesshëm. Shërimi i plotë kërkon katër muaj” shkruan në deklaratën e lëshuar nga skuadra e Milan, transmeton lajmi.net.

Mungesa e mesfushorit argjentinas pritet të jetë humbje shumë e madhe për skuadrën e Gattusos.

Kujtojmë se lojtari është paraqitur në nëntë ndeshje në Serie A dhe dy në Ligën e Evropës para se të pësonte lëndim. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO