Milan në rrezik, Bonucci në Premierligë? – Lajmi.net
Milan në rrezik, Bonucci në Premierligë?
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:41, 10 April 2018
Kapiteni i Milanit, Leonardo Bonucci kërkohet nga Manchester City.

Leonardo Bonucci mund të largohet nga Milan, pas vetëm një sezoni në San Siro.=

“Premium Sport” raporton se kapiteni i “Rossonerëve” ka zgjuar interesim nga Manchester City.

Pep Guardiola kërkon një mbrojtës të ri për afatin kalimtar të verës.

Dhe, emri i Bonuccit kryeson në listën e kërkesave të tij, përcjell “lajmi.net”.

Milan mund të jetë i detyruar ta shesë Bonuccin nëse dështon të kualifikohet për në edicionin e ardhshëm të Ligës së Kampionëve. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO