Milan deponon kontratën e portierit të ri nga rivali i Serie A – Lajmi.net
Milan deponon kontratën e portierit të ri nga rivali i Serie A
Autori: Lajmi.net Serie ASport 11:22, 9 March 2018
"Rossonerët" janë në prag të finalizimit të marrëveshjes, për blerjen e portierit spanjoll nga skuadra e Napolit.

Milan dëshiron ta deponojë kontratën e Pepe Reinas, para përfundimit të këtij sezoni.

“Rai Sport” ka njoftuar se “Rossonerët” janë në prag të finalizimit të marrëveshjes, për blerjen e portierit spanjoll nga skuadra e Napolit.

Reina pritet të largohet nga Napoli, duke nënshkruar me rivalin nga Serie A.

Mbetet të shihet nëse spanjolli do të jetë rezervist i Gigio Donnarummas apo italiani do të largohet nga San Siro. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO