Mike Pence reagon pas të shtënave në Florida – Lajmi.net
Mike Pence reagon pas të shtënave në Florida
Autori: Lajmi.net BotaLajme 23:42, 14 February 2018
Zëvendës-Presidenti Amerikan, Mike Pence, ka reaguar pas të shtënave me armë zjarri në një shkollë të mesme në Florida.

“Zemrat tona janë thyer për viktimat dhe familjet e prekura nga të shtënat e tmerrshme në një shkollë në Broward County, Florida. Këta studentë, mësues, administratorë dhe familje janë në mesin e lutjeve tona”, ka shkruar Pence në Twitter, transmeton Klan Kosova.

Deri më tani, raportohet për 14 të plagosur. I dyshuari është arrestuar.

Fjalët kyçe: Florida, Pence, sulmi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals
  • Play Bubble Trouble