Mijëra fansa i bashkohen në këndim artistit të verbër që të gjithë e njihni! (Video) – Lajmi.net
Mijëra fansa i bashkohen në këndim artistit të verbër që të gjithë e njihni! (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:54, 8 January 2018
E mahnitshme është të këndojë publiku në një zë me ty.

E filmuar në Londër gjatë turneut të Stevie Wonder në vitin 2008, në më shumë se një dekadë ai shiti më shumë se 120.000 bileta vetëm në Britani të Madhe, transmeton lajmi.net

Stevie ka mbetur një nga artistët më të mirë në historinë muzikore.

Ai ka arritur që gjatë këtij turneu të bëjë për vete mijëra dashamirës të muzikës të cilët kanë kënduar bashkë me të, duke e bërë të përjetojë momente të paharrueshme dhe magjike.

E për kë nuk do të ishin magjike këto momente? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: stevie wonder

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play Berry Rush