Middlesbrough-Man Utd, gol i papritur (VIDEO) – Lajmi.net
Middlesbrough-Man Utd, gol i papritur (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 14:37, 19 March 2017
Gestede ka ngushtuar epërsinë e Manchester United ndaj Middeslbrough. Tani është 1:2.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble