Microsoft sjell ‘Surface Pro 5’ (Foto) – Lajmi.net
Microsoft sjell ‘Surface Pro 5’ (Foto)
Autori: Lajmi.net Teknologji 15:32, 19 May 2017
Kompania Microsoft më 23 maj do të mbajë një eveniment të rëndësishëm në Shangai të Kinës.

Në këtë ngjarje të madhe, kjo kompani do të prezantojë pasardhësin e Surface Pro 4.

Evan Blass, tashmë i famshëm për lajmet e tij, zbuloi pamjet e modelit të ri të këtij tableti të quajtur Surface Pro 5.

Modeli i ri është i ngjashëm në dukje me paraardhësin e tij, por besohet se do të ketë përditësime të mëdha brenda dhe pritet të ketë një harduer më të përmirësuar.

Surface Pro 5 vjen me tastierë dhe stilolaps të ri, të cilët do të jenë në dispozicion në disa ngjyra./Lajmi.net/

flat four-1 four-3 four-4 hero-796x370

Fjalët kyçe: Microsoft, surface pro 5

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Stealth Sniper