Mia Khalifa ‘turpëron’ basketbollistin e famshëm nga NBA (FOTO) – Lajmi.net
Mia Khalifa ‘turpëron’ basketbollistin e famshëm nga NBA (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 11:19, 16 May 2017
Ish aktorja e filmave pornografik, Mia Khalifa është tallur me basketbollistin e Boston Celtics, Isaiah Thomas. Në një postim në Twitter ajo ka shkruar: "Hej, Isaiah Thomas, do të lejoj të ma prek gjoksin, nëse mund t'i arrish". Thomas është trupshkurtër dhe luan si plejmejker.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Isiah Thomas, Mia Khalifa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper