Metoda kreative për frizura verore (Foto) – Lajmi.net
Metoda kreative për frizura verore (Foto)
Autori: Lajmi.net Lifestyle 10:31, 22 April 2018
Flokët e gjatë, të rregulluar sjellin shumë opsione të ndryshme të frizurave, të cilat na nevojiten kur jashtë është ngrohtë dhe kur dëshirojmë të bëjmë gjithë atë që mundemi që verës t’i përballojmë sa më lehtë që të jetë e mundshme mirëpo, natyrisht, me stil.

 

Po ju sjellim disa ide për frizura të cilat mund t’i bëni për vetëm disa minuta dhe të cilat mund t’i bartni edhe në plazh, por edhe në takime në mbrëmje.

 

Fjalët kyçe: Frizura verore, metoda

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool