Mësuesja shkon me nxënësin e saj, befason me justifikimin – Lajmi.net
Mësuesja shkon me nxënësin e saj, befason me justifikimin
Autori: Lajmi.net BotaLajme 23:24, 10 August 2017
Bëri seks me një nxënësin e saj dhe rrëfeu gjithçka. Ashley Leigh Lewis Weber, një mësuese amerikane 31-vjeçare, rrëfeu në policinë e Henrico, të Virginia, se për muaj me radhë kishte pasur marrëdhënie seksuale me një nxënësin e saj 16 vjeç.

Mësuesja u justifikua duke thënë se nxënësi kishte bërë gjithçka për ta joshur, i dërgonte mesazhe me përmbajtje seksuale, deri sa e bëri për vete.

Gjithçka u zbulua nga shkolla, e cila bëri më tej denoncimin në polici, përcjell noa.al.

Drejtuesi i shkollës Freeman High School, vendosi që të denoncojë në polici gruan, ndërkohë që mësuesja u dorëzua vullnetarisht.

Gruaja u arrestua në 1 gusht, ndërkohë që pritet procesi gjyqësor ndaj saj.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble