Mësuesja ju dërgonte imazhe erotike nxënësve, por më pas e pëson keq (Foto) – Lajmi.net
Mësuesja ju dërgonte imazhe erotike nxënësve, por më pas e pëson keq (Foto)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 0:37, 5 September 2017
Një mësuese e një gjimnazi në Virxhinia është arrestuar nga policia pasi u dërgonte foto tërësisht lakuriq studentëve të saj.

Ajo kishte disa muaj që e bënte diçka të tillë, por gjithçka u zbulua kur njëri prej tyre i raportoi gjithçka drejtorit të shkollës ku ajo jepte mësim.

Tracy Miller e pranoi fajin dhe deklaroi se u kishte dërguar foto të nxehta të paktën pesë prej studentëve të saj adoleshentë.

Policia po heton nëse mësuesja ka kryer marrëdhënie intime me studentët e saj. Ajo ishte mësuese fizkulture dhe është pezulluar nga detyra deri në përfundim të hetimit të çështjes. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Foto erotike, mësuesja, nxënësi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Berry Rush