Mësuesja bën seks me katër nxënës, sepse nuk e kënaq burri – Lajmi.net
Mësuesja bën seks me katër nxënës, sepse nuk e kënaq burri
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 15:48, 7 August 2017
Një mësuese 31-vjeçare u dorëzua në polici pasi ishte shpallur në kërkim.

Laura Ramos dyshohet se ka bërë seks me të paktën katër nxënës.

Mësuesja u arrestua në qershor fillimisht pasi kishte bërë seks me një nxënës 18-vjeçar me nevoja speciale.

Por më vonë nisën të dalin në dritë të tjera të dhëna.

Ngjarja është regjistruar në Konektikat, SHBA.

Mësuesja tha se kishte nisur të bënte seks me nxënësit pasi burri i saj e kishte lënë pas dore.

Një nga viktimat e saj tha se mësuesja anbkohej se i shoqi nuk donte të bënte seks apo ndonjë gjë tjetër me të.

Ramos fillimisht i mohoi akuzat.

Megjithatë tani nëna e një fëmije është në pritje të vendimit të gjykatës. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO