Mësuesi i akuzuar për ngacmime seksuale, turpërohet në publik (Foto/Video) – Lajmi.net
Mësuesi i akuzuar për ngacmime seksuale, turpërohet në publik (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 0:28, 18 May 2017
Një mësues në jugperëndim të Kinës u turpërua nga prindërit e tërbuar pasi dyshonin se kishte ngacmuar seksualisht një studente

Prindërit e zemëruar kishin vënë një shenjë në gjoksin e tij duke deklaruar akuzën e tij seksuale për të turpëruar atë në publik, trasnmeton lajmi.net.

Mësuesi ka qëndruar i heshtur dhe më pas ai u përcoll në stacionin e policisë gjatë ditës.

Besohet se ky mësues ishte i anglishtes dhe besohet se ka ngacmuar seksualisht një nxënëse të moshes 14-vjeçare. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Kinë, Mësuesi, ngacmim seksual

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play 8 Ball Pool