Messi zbulon emrin e klubit ku dëshiron të luajë pas Barcelonës – Lajmi.net
Messi zbulon emrin e klubit ku dëshiron të luajë pas Barcelonës
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:36, 7 December 2017
Lionel Messi ka thënë se gjithçka do të varet nga siguria në shtetin e Argjentinës dhe gjendja e familjes së tij.

Lionel Messi ka pranuar se dëshiron ta përfundojë karrierën e tij te skuadra e fëmijërisë, Newell’s Old Boys.

Por, Messi ka thënë se gjithçka do të varet nga siguria në shtetin e Argjentinës dhe gjendja e familjes së tij.

“Ëndrra ime është të luaj në Newell, por nuk e di nëse do të ndodhë. Varet si do të jetë shteti në atë kohë”, deklaroi Messi. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: . Barcelona, Lionel Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball