Messi – Ronaldo? Jo, ky është futbollisti me të cilin Zaza dëshiron ta shkëmbejë fanellën (FOTO) – Lajmi.net
Messi – Ronaldo? Jo, ky është futbollisti me të cilin Zaza dëshiron ta shkëmbejë fanellën (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 11:40, 9 September 2017
Simone Zaza, si zakonisht interesant me dëshirat e tij.

Simone Zaza ka një dëshirë të madhe.

Sulmuesi i Valencias dëshiron ta shkëmbejë fanellën me legjendën e Atletico Madridit, Fernando Torres, raportojnë mediat spanjolle.

Zaza nuk ka pasur mundësi ta takojë Torresin deri më tani, përcjell “lajmi.net”.

Por, ai mund ta realizojë dëshirën e tij në ndeshjen e ardhshme mes Valencias dhe Atletico Madridit në La Ligë. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play Turbo Racing 3