Messi nuk e lejon yllin e ekipit të largohet nga Barcelona – Lajmi.net
Messi nuk e lejon yllin e ekipit të largohet nga Barcelona
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 12:55, 12 March 2018
.

Leo Messi do të përkujdeset për qëndrimin e Ivan Rakitic te Barcelona.

Argjentinasi nuk dëshiron që kroati të largohet, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “Don Balon”, Rakitic është duke i shqyrtuar ofertat nga Premierliga.

Mirëpo, argjentinasi i ka kërkuar Rakiticit që të mos largohet nga Barca, sepse e konsideron shumë të rëndësishëm për ekipin. /Lajmi.net/

Ivan Rakitic Barcelona 12092017

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO