Messi nesër ka përballë “viktimën” e tij më të madhe (FOTO) – Lajmi.net
Messi nesër ka përballë “viktimën” e tij më të madhe (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 23:35, 18 March 2017
Barcelona do të tentojë t’i afrohet sërish Real Madridit në renditjen tabelare në La Liga.

Për ta bërë këtë, Barcelona duhet së pari ta mposht Valencian, në ndeshjen që zhvillohet nga ora 20:45 në ‘Camp Nou’.

Kjo përballje vë Lionel Messin përballë ‘viktimës’ së tij, Diego Alaves.

Alves është portieri që Messi i ka shënuar më së shumti gola, gjithsejtë 19 gola, që lë pas Gorka Iraizoz me 18 gola dhe Iker Casillas me 17 gola./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Lionel Messi

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play iStunt 2