“Messi më i miri, Iniesta fantastik” – Lajmi.net
“Messi më i miri, Iniesta fantastik”
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 18:27, 18 June 2017
Portieri i Barcelonës, Marc-Andre ter Stegen, ka lavdëruar dy bashkëlojtarët e tij, Lionel Messin dhe Andres Iniestan.

Gjermani këtë vit ka kompletuar edicionin e tretë te Barcelona pas një starti të dobët, ku vendin e titullarit ndante me Claudio Bravon.

Për Ter Stegen, Lionel Messi është futbollisti më i mirë në botë, ndërsa Iniestan e ka quajtur fantastik.

“Lionel Messi është më i miri, ndërsa Iniesta është fantastik”, ka deklaruar Ter Stegen.

Ter Stegen ka edhe shumë vite te Barcelona, ku në maj të këtij viti ka nënshkruar kontratë të re që e mban në ‘Camp Nou’ deri në vitin 2022./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool