Messi ka një lajm të keq për Real Madridin – Lajmi.net
Messi ka një lajm të keq për Real Madridin
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:19, 13 July 2017
Lionel Messi është i motuar për sezonin e ri.

Lionel Messi kërcënon Real Madridin për sezonin e ri.

“Sa herë që ne fillojmë sezonin synimet e klubit janë të qarta. Ne do të mundohemi të fitojmë çdo trofe, dhe shpresojmë që këtë ta bëjmë këtë”, ka deklaruar Messi.

Ylli i Argjentinës  ka folur edhe për trajnerin e ri, Ernesto Valverde, i cili zuri vendin e të larguarit, Luis Enriques.

“Ne duhet filluar nga e para përsëri. Me një trajner të ri të cilin nuk e dimë se si punon, por ne e dimë se është një trajner i madh për atë që ai bëri në klubet ku ishte. Ai ishte shumë i mirë në Valencia dhe Athletic Bilbao”, ka theksuar Messi.

Fjalët kyçe: . Barcelona, Lionel Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play 8 Ball Pool