Messi: Do të jetë e tmerrshme nëse ky futbollist transferohet në Real Madrid – Lajmi.net
Messi: Do të jetë e tmerrshme nëse ky futbollist transferohet në Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 7:11, 16 May 2018
Lionel Messi është kundër transferimit të Neymarit në Real Madrid.

Lionel Messi ka thënë se do të ishte e tmerrshme nëse Neymar transferohet në Real Madrid.

Sulmuesi i Barcelonës nuk e ka pëlqyer aspak idenë e kalimit të yllit të Paris Saint-Germain te rivali i madh nga Santiago Bernabeu.

“Do të ishte e tmerrshme ta shohim Neymarin në Real Madrid pas gjithë asaj që bëri te Barcelona”, deklaroi Messi për “Tyc Sports” në Argjentinë, përcjell “lajmi.net”.

“Do të ishte një godite e rëndë. A kam bërë diçka në këtë drejtim? Ai e di se çfarë mendoj unë, ia kam thënë”, u shpreh ai. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO