Mësojeni datën e publikimit të këngës së re të Kidës – Lajmi.net
Mësojeni datën e publikimit të këngës së re të Kidës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 22:00, 11 October 2018
Kida po vjen me këngë të re.

Madje, këngëtarja ka gati edhe klipin dhe i gjithë finalizimi ka një datë për lansim, shkruan lajmi.net

Këtë gjë e ka konfirmuar vet menaxheri i saj, Mehmet Elshani.

Përmes një video të hedhur në Instagram, Elshani tha se kënga dhe klipi i Kidës do lansohet me datën 17 të këtij muaji.

Duke mos zbuluar shumë, mbesim të shohim se çka do na sjell kësaj radhe./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Premier me 17.10.2018 KIDA 🔥🔥🔥 @kida @zzapnchriss @filmnation.al @fibulakosova

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO