Mësohet transferimi i parë i Arsenalit për këtë verë – Lajmi.net
Mësohet transferimi i parë i Arsenalit për këtë verë
Autori: Lajmi.net BundesligaLajme futbolliPremier LeagueSport 19:00, 15 May 2017
Sead Kolasinac do të jetë transferimi i parë i Arsenalit këtë afat kalimtar veror.

Mediet gjermane shkruajnë se Arsenali ka arritur marrëveshje me mbrojtësin nga Bosnja, që të transferohet në ‘Emirates Stadium’ si transfer i lirë.

Kolasinac është vetëm 23 vjeçar, dhe këtë edicion për Schalken ka realizuar 25 paraqitje, duke shënuar tre gola./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S

Fjalët kyçe: Sead Kolasinac

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble