Mësohet skuadra e Ronaldos për sezonin e ri – Lajmi.net
Mësohet skuadra e Ronaldos për sezonin e ri
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 18:17, 14 July 2017
Cristiano Ronaldo do të mbetet te Real Madridi, së paku edhe një sezon.

Portugezi mori vëmendjen e medieve sportive kur në fillim të muajit qershor doli lajmi se dëshiron të largohet nga Real Madrid, shkaku i mos mbështetjes nga skuadra në problemet që i janë shfaqur atij me ligjin spanjoll, ku akuzohej për shmangie të tatimit.

Por sipas ‘Marca’, në zhveshtoren e Realit janë të bindur se Ronaldo do të qëndrojë.

Ata duke u bazuar në rrethanat që ndodhën tani, e po ashtu edhe atmosferën në skuadër, kanë lënë të kuptohet se Real Madridi mbetet vendi ideal për katër herë fituesin e Topit të Artë./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO