Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të Nokia 3310 – Lajmi.net
Mësohet data e ardhjes së versionit 3G të Nokia 3310
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 17:30, 13 August 2017
HMD Global dhe Nokia po punojnë në versionin e ri të modelit të popullarizuar Nokia 3310, i cili ka debutuar gjatë panairit të sivjetmë MWC.

Një operator irlandez ka konfirmuar se versioni 3G i telefonit Nokia 3310 do të arrijë më vonë gjatë këtij viti, transmeton KosovaPress.

Nokia 3310 me lidhjen 3G tek operatori irlandez “Three Ireland” pritet të jetë i pranishëm në fund të shtatorit ose fillim të tetorit, ndërsa informacionet lidhur me çmimin nuk janë bërë të ditura.

Telefoni i njëjtë është vërejtur edhe në listën e Federal Communications Commission (FCC), gjë e cila sugjeron se ky model do të arrijë edhe në territoret tjera

Fjalët kyçe: 3G, Nokia

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bike Rivals