Meshkuj, ja çfarë e eksiton një femër – Lajmi.net
Meshkuj, ja çfarë e eksiton një femër
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 19:36, 16 March 2017
Seksi është pika kulmore e çdo raporti, si tek mashkulli edhe tek femra, ndonëse për arsye të ndryshme.

Nëse mashkulli tërhiqet kryesisht nga trupi i femrës, kjo e fundit tundohet nga faktorë të tjerë. Sajti ‘Radio Deejay’, e cila ka intervistuar një grup vajzash lidhur me këtë çështje, janë renditur tetë gjëra që eksitojnë në maksimum një femër.

Cikli- Seksi tek femra është i lidhur me hormonet dhe kështu, në periudhën e ciklit është normale që dëshira për të bërë dashuri të jetë më e madhe.

Vera e kuqe

Ndonjë gotë me verë të kuqe, e bën femrën që të humbë toruan.

Blerjet

Duket se disa femra eksitohen teksa blejnë veshje, sidomos ato intime, pasi mendojnë se si do të mahnisin partnerin.

Fotografia e partnerit

Një fotografi seksi e partnerit i shton dëshirën për seks çdo femre.

Dushi i ngrohtë

Uji i ngrohtë ndihmon për t’u ç’tendosur dhe për të shtuar dëshirën seksuale.

Qëndrimi në mes të njerëzve

Bllokimi në mes të trafikut, ose në një mbledhje të mërzitshme, e shtyn femrën që të shkojë larg me mendime, pikërisht tek ai…

Parja e një filmi për të rritur

Pasioni për këta filma të nxehtë, duket se nuk prek vetëm meshkujt, pasi edhe femrat tundohen keqaz.

Dëgjimi i muzikës

Duket se disa këngë zgjojnë në kulm dëshirën seksuale tek femra.

Fjalët kyçe: Eksitimi, Femrat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball