Meshkuj bëni kujdes! Nëse partnerja bën këtë veprim gjatë seksit atëherë… – Lajmi.net
Meshkuj bëni kujdes! Nëse partnerja bën këtë veprim gjatë seksit atëherë…
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 16:52, 2 March 2017
Seksi është një pjesë e rëndësishme e çdo lidhjeje, një moment kur ju dhe partneri ndiheni më pranë dhe më të lidhur me njëri-tjetrin.

Por sipas shkencës, sjellja seksuale femërore mund të jetë një tregues nëse ato janë të predispozuara për të tradhtuar partnerin e tyre.

Një studim i publikuar në vitin 2013 në Arkivin e ‘Sjelljes Seksuale’ tregon se, kërkuesit gjetën një lidhje midis femrave që bëjnë gjasme sikur po kalojnë në orgazëm dhe tradhtisë.

Kjo do të thotë se, nëse ju shtireni para partnerit tuaj sikur po arrini orgazmën, ka shumë mundësi që ju ta tradhtoni atë.

Fjalët kyçe: Femrat, Meshkuj Kujdes, Shtrati

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble