Mesazhi i dashurisë në qiell: Si arriti ta shkruante ?! – Lajmi.net
Mesazhi i dashurisë në qiell: Si arriti ta shkruante ?!
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 12:48, 11 May 2018
Ky është një akt mjaft i bukur i dashurisë, i bërë nga dikush që është ende i panjohur.

Dashuri nuk njeh kufij, është një proverb i vjetër, dhe kjo u dëshmua kur një i ri i shenoj disa fjalë për të dashurëne  saj,

I riu i shenoi disa vargje ndërmjet kateve 17 dhe 21 në një ndërtesë të madhe.

“Ti ishte dashuria ime e parë”, ishte mbishkrimi i djalit që i kishte kushtuar të dashurës së tij.

Edhe pse e shkruar gabimisht në anën gramatikore, përsëri mori vëmendjen e mdeiave, sepse mënyra se si e ka shkruar është për t’u duartrokitur, sepse duhet mjaft mund për të bër një gjë të tillë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO