Mesazhet e ngrohta të Barack dhe Michelle Obama për Shën Valentinin – Lajmi.net
Mesazhet e ngrohta të Barack dhe Michelle Obama për Shën Valentinin
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 0:47, 15 February 2017
Këtë mëngjes, Barack dhe Michelle Obama u rishfaqën në Twitter për të rikonfirmuar atë që të gjithë e dinë nga tetë vitet e tyre në Shtëpinë e Bardhë: Ata duhen shumë.

Ish-çifti i parë postoi urimet për Shën Valentin, në fillim Barack dhe më pas Michelle dhe ato janë të përkryera:

“Gëzuar Shën Valentinin @michelleobama! Pothuaj 28 vite me ty, por duket gjithmonë sot.”

 

“Gëzuar Shën Valentinin dashuria e jetës sime dhe shoku ideal i ishullit, @BarackObama.”

Fjalët kyçe: barack Obama, Michelle Obama

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble