Merkato – Lajmi.net
 • Lojtarët që pritet të ndërrojnë skuadër pas shkëlqimit në Botëror

  Ky Botëror ka patur shumë për të treguar dhe mund të thuhet shumë qartë se shumë lojtarë dhanë më shumë nga sa pritej.

  16 July, 2018

 • Arbnor Fejzullahi transferohet në Superligën e Zvicrës

  Arbnor Fejzullahi është transferuar në Xamax të Zvicrës.

  13 July, 2018

 • ZYRTARE: Xherdan Shaqiri lojtar i Liverpoolit

  Liverpool ka zyrtarizuar transferimin e Xherdan Shaqirit nga Stoke City.

 • Man United transferon dy lojtarët që po shkëlqejnë me Kroacinë

  Performancat fantastike të ekipit kombëtar të Kroacisë në Kupën e Botës, ka rritur vlerat e gjithë lojtarëve të kësaj skuadre.

 • Acerbi zyrtarizohet te Lazio

  Francesco Acerbi është zyrtarizuar te Lazio.

  11 July, 2018

 • Gavazaj tregon se ku dëshiron të luaj

  Enis Gavazaj ka dalë para mediave pak minuta më parë në atë që mund të cilësohet si konferenca e “lamtumirës” nga Skënderbeu.

  9 July, 2018

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO