Mercedesi prezanton SUV-in e ri (Foto) – Lajmi.net
Mercedesi prezanton SUV-in e ri (Foto)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 14:05, 9 October 2017
Mercedesi i ka shtuar një makinë të re koleksionit të tij GLS SUV.

Automjeti i ri do të arrijë nëpër sallonet europiane në shkurt të vitit 2018.

Mercedesi po përpiqet shumë vitet e fundit që GLS-ja të arrijë nivelet e Range Roverit dhe me luksin që shihet në brendësi të kësaj makine duket se qëllimi po arrihet. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Mercedes SUV

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Bubble Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy