Mercedes sjell minibusin për kamping (Foto) – Lajmi.net
Mercedes sjell minibusin për kamping (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto 16:40, 18 May 2017
Kompania Mercedes ka prodhuar minibusin e saj për kamping.

I quajtur Mercedes-Benz V-Class Marco Polo, ky model do të jetë konkurrent i minibusit Volkswagen California.

Brenda këtij minibusi është edhe kuzhina si dhe shtrati i gjumit, i cili shndërrohet edhe në ulëse.

V-Class Marco Polo ka një motor 2.1-litërsh 16V me katër cilindra që prodhon 187 kuaj-fuqi.

Çmimi i këtij modeli kushton afër 60 mijë dollarë./Lajmi.net/

0

Der neue Marco Polo, Marco Polo (ZK7), Tisch fest an Schrankmodul (-nocode-), Stoff Santiago schwarz (VY4)
a_46875
Der neue Marco Polo, The new Marco Polo
vclass_marcopolosport_3c_0030
Fjalët kyçe: Kamping, Mercedes, minibus, v class

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion