Mercedes AMG GT 4, kjo veturë mund t’ju shfaqet edhe në ëndërr – Lajmi.net
Mercedes AMG GT 4, kjo veturë mund t’ju shfaqet edhe në ëndërr
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 20:40, 22 March 2017
Kur bëhet fjalë për vetura të veçanta të cilat fitojnë zemrat e të gjithë adhuruesve të makinave, duhet të flasim për veturat e Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz AMG GT 4, është një super veturë, super luksoze, mjaft e bukur dhe shumë e shpejtë, transmeton lajmi.net

Me një motor 4.0 litër, V8 me 805 kuaj fuqi, AMG GT 4 shpejtësinë 0-100kmh e arrinë për 3.0 sekonda.

Shikoni fotografitë e kësaj super veture./Lajmi.net/

imageshandler-1 imageshandler-2 imageshandler-3 imageshandler-4 imageshandler-5 imageshandler-6 imageshandler-7 imageshandler-8

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO