Mercedes A Class i ri në fazën e fundit të provave (Foto) – Lajmi.net
Mercedes A Class i ri në fazën e fundit të provave (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto 10:08, 17 May 2017
Mercedes ka bërë testet finale të modelit më të ri A Class.

Kompania gjermane ka prodhuar para pak muajsh versionin më të ri të modelit A Class, i cili do të dal në shitje vitin e ardhshëm, transmeton Lajmi.net.

A Class i ri vjen me motorët benzinë 1.6 dhe 2.0-litërsh, si dhe me motorin me naftë 1.5-litërsh.

Kjo veturë do të prezantohet në fund të vitit panairin e automjeteve që do të mbahet në Frankfurt.

Çmimi për këtë model sillet rreth 45 deri 50 mijë dollarë./Lajmi.net/

2018-mercedes-a-class-render

2019-mercedes-a-class-spy-photo-1 2019-mercedes-a-class-spy-photo-2 2019-mercedes-a-class-spy-photo

Fjalët kyçe: 2018, a class, Mercedes

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Pro Kicker Frenzy