Mënyrë natyrale për të shpëtuar nga puçrrat – Lajmi.net
Mënyrë natyrale për të shpëtuar nga puçrrat
Autori: Lajmi.net LifestyleShëndeti 14:56, 13 August 2017
Nëse keni një problem me puçrrat në fytyrë, është një mënyrë natyrale për të shpëtuar prej tyre.

Merrni një copëz hudhre, e prisni imët dhe vendoseni drejtpërdrejtë në shpërthimin e puçrrave. Lejoni të qëndrojë dhjetë minuta pastaj e lani me ujë të nxehtë, përcjell lajmi.net

Këtë procedurë përsëriteni pesë herë, brenda 12 orësh puçrra do të zhduket.

Nëse keni infeksion më të madh, përsëriteni procedurën edhe ditën tjetër. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: menyre natyrale, Puçrra

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball