Mënyra si t’i përdorni poçet e djegura – Lajmi.net
Mënyra si t’i përdorni poçet e djegura
Autori: Lajmi.net Lifestyle 12:10, 28 January 2018
Kur në ndonjë prej dhomave digjet poçi, mos u ngutni që ta hidhni në shportën e mbeturinave – me vetëm pak kreativitet dhe angazhim mund t’i jepni funksion të ri…

 

Ekziston një numër i madh i mënyrave kreative që nga poçet e vjetra të bëni stoli të mrekullueshme, një shishe të vogël për erëza, vazo të vogël për lule, terarium, kavanoz për ëmbëlsira, llambë, qiri apo ambalazh për dhuratë ndonjë personi të dashur.

Shikoni zgjidhjet më kreative për “zgjatje të jetës” të poçit të djegur,transmeton Telegrafi.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO