Mënyra ‘qesharake’ si ky kamerier e shërben çajin në Prizren /VIDEO – Lajmi.net
Mënyra ‘qesharake’ si ky kamerier e shërben çajin në Prizren /VIDEO
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 20:45, 10 May 2018
Në Facebook po qarkullon një video mjaft interesante ku shihet një kamerier duke e shërbyer çajin në një formë të pazakontë.

Gjatë një prej netëve pranverore prizrenase në një nga çajtoret e qytetit të lashtë, kamerieri shihet duke ardhur në drejtim të myshterinjve me një tabak.

Për një moment, ai e rrotullon tabakun për 180 shkallë, dhe për befasi, çaji duke të mos jetë derdhur fare.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan