Mënyra më e shpejtë për ta ndalur foshnjen nga e qara (Video) – Lajmi.net
Mënyra më e shpejtë për ta ndalur foshnjen nga e qara (Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:09, 22 July 2017
Ky baba ka qëlluar të jetë me të vërtetë shumë kreativ, shkruan lajmi.net

Ai ka arritur që ta ndalë foshnjen e tij duke qarë për shumë pak sekonda.

Derisa po fliste, foshnja filloi të qajë në zë dhe babai filloi të bënte zhurmën e ngjajshme me të trenit dhe nuk ndaloi derisa foshnja mbylli sytë.

Pra foshnja u qetësua, si dhe mbylli sytë për të fjetur.

Shikoni videon më poshtë. A do të provonit edhe ju këtë me foshnjen tuaj? /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Babai, Foshnje, të qara

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool