Mendes ia ofron Juventusit yllin e madh – Lajmi.net
Mendes ia ofron Juventusit yllin e madh
Autori: Lajmi.net Serie ASport 7:59, 10 October 2018
Angel Di Maria po e kërkon largimin nga PSG-ja.

Anësori argjentinas dëshiron që të luaj në një skuadër ku mund të fitoj trofe, andaj Jorge Mendes po punon në atë drejtim.

Agjenti spanjoll i ka bërë Di Marias se është i gatshëm që ta transferoj te Juventusi, nëse dëshiron të kaloj në Itali, përcjell “lajmi.net”.

Sipas mediave në Itali, argjentinasi thuhet se është pajtuar me këtë ofertë nga Mendes, andaj pritet që Juventusi dhe PSG-ja t’i fillojnë negociata para afatit janar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO