Menaxheri i Hysajt ‘cakton’ çmimin e yllit shqiptar – Lajmi.net
Menaxheri i Hysajt ‘cakton’ çmimin e yllit shqiptar
Autori: Lajmi.net Serie ASport 12:16, 12 January 2018
Mario Giufredi, mendon se shifra prej 70 milionë euro është e ekzagjeruar për Elseid Hysajn.

Krtoni i mbrojtësit të Kombëtares u vlerësua me 70.5 milion euro nga CIES para disa ditësh.

Por menaxheri i lojtarit, Mario Giufredi, mendon se kjo shifër është e ekzagjeruar.

“Nuk e di se sa vlen, por nuk e besoj të vlejë 70 milion euro. Këto shifra kërkohen vetëm për sulmuesit dhe Hysaj është një mbrojtës krahu”.

“Nëse ai vlen kaq, De Laurentis ka bërë gabim që i ka vendosur klauzolën 50 milion euro”, u shpreh menaxheri në një intervistë në radio.

Fjalët kyçe: Elseid Hysaj, Napoli

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion