Mega-oferta e Man Cityt e refuzuar nga Messi – Lajmi.net
Mega-oferta e Man Cityt e refuzuar nga Messi
Autori: Lajmi.net La LigaMerkatoSport 12:00, 5 December 2017
Lionel Messi refuzoi ofertën nga Manchester City duke konfirmuar të ardhmen e tij në Camp Nou.

Manchester City paraqiti ofertë për Lionel Messin para se ai të vendosë për vazhdimin e kontratës me Barcelonën.

“AS” raporton se “Citizens” ofruan 100 milionë euro për blerjen e tij dhe 50 milionë euro të tjera në formë të pagës vjetore.

Por, Messi refuzoi ofertën nga Manchester City duke konfirmuar të ardhmen e tij në Camp Nou me kontratë të re afatgjate. /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Supercar Showdown
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master