Mediat italiane zbulojnë klubin e ri të Tottit (FOTO) – Lajmi.net
Mediat italiane zbulojnë klubin e ri të Tottit (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 7:19, 18 May 2017
Francesco Tott mund të mos pensionohet nga futbolli.

Francesco Totti nuk do të pensionohet.

Kapiteni i Romës do të transferohet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës tek skuadra e shokut të tij të vjetër, Alessandro Nestra, Miami FC, raporton versioni amerikan i “AS”.

Mediat italiane po ashtu konfirmojnë se Totti mund ta vazhdojë karrierën në SHBA, përcjell “lajmi.net”.

Ai ka konfirmuar se do të largohet nga Roma pas përfundimit të këtij sezoni. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Francesco Totti, Roma

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper