Meçi i Sumos që po bën xhiron e botës: Lojtari s’ka fuqi të ngritet pas nokautit (VIDEO) – Lajmi.net
Meçi i Sumos që po bën xhiron e botës: Lojtari s’ka fuqi të ngritet pas nokautit (VIDEO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 9:46, 5 March 2017
Gjiganti i Sumos, Musashikuni Mamu, ia ka humbur vetëdijen kundërshtarit Tomisakae Ryutaro, i cili pas nokautit s'ka pasur fuqi as të ngrihet në këmbë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6   

Fjalët kyçe: Musashikuni Mamu, Sumo

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Turbo Racing 3