“Më shumë puthje”, foshnja fryn buzët për puthje nga e ëma – Lajmi.net
“Më shumë puthje”, foshnja fryn buzët për puthje nga e ëma
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 20:14, 16 October 2017
Pamjet e adhurueshme tregojnë momentin kur foshnja lëviz buzët e saj në një formë të ekzagjeruar, duke kërkuar më shumë puthje sa herë që nëna e saj largohet nga ajo.

Foshnja e vogël mban sytë e saj të mbyllur fort dhe lëviz kokën përreth, duke ngritur buzët, transmeton Gazeta Shneta

Fjalët kyçe: puthje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy