Me një kamion tenton të tërheqë 200 kontejnerë – 750 tonë, por a mund ta bëjë? – Lajmi.net
Me një kamion tenton të tërheqë 200 kontejnerë – 750 tonë, por a mund ta bëjë?
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 21:24, 23 February 2018
Njeriu më i fuqishëm në botë Magnus Samuelsson, pasi ka kaluar sfidën e tërheqjes së kamionit me forcën e tij, ka kaluar edhe sfidën tjetër.

Ai nepërmjet një kamioni Volvo FH16, ka tërhequr 200 kontejnerë njëherit që së bashku peshonin 750 tonë, transmeton lajmi.net

Shikoni videon e njeriut më të fuqishëm në botë duke vozitur kamionin më të fuqishëm në botë:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO